Sklep erotyczny z zabawkami dla dorosłych

Sklep erotyczny na pierwszy ogień

Prowadząc sklepy internetowe dla klientów rodzi się potrzeba testowania różnego rodzaju rozwiązań jakie przyjdą do głowy kreatywnej grupie wariatów.

Kreatywny pomysł może zostać skutecznie zablokowany przez tryby biurokracji wewnątrz firmowej. Po pięciu spotkaniach i trzech konsultacjach… wiecie sami co po tylu konsultacjach, obstrukcja murowana. Możne więc czas podejść do zagadnienia w bardziej praktyczny sposób?

Własny sklep erotyczny jako poligon doświadczeń

By móc sprawdzać skuteczność kampanii, dowolnie wariackich kampanii marketingowych, postawiliśmy własny sklep z własnymi zabawkami. No dobra zabawki są pożyczone 😉

sklep erotyczny eroprezent.pl z świńskimi produktami – zaczynamy z wysokiego C znaczy się Kwiiiii

Sklep erotyczny z świńskimi produktami? Idealne środowisko dla prowadzenia kampanii o charakterze nieco bardziej zwariowanym. Sklep erotyczny znajdziecie pod adresem https://eroprezent.pl tylko proszę bez świntuszenia! 😉

Dalej i dalej i głębiej w sklep erotyczny

Wchodząc stopniowo głębiej w meandry działania sklepu erotycznego, bo trzeba wiedzieć, że każdy biznes (bu nie powiedzieć interes) ma swoje specyficzne niuanse. Dostosowaliśmy mechanizmy optymalizacji działania i sklep erotyczny zaczął działać.

Tylko, że działanie to za mało, on ma działać dobrze a nawet pasuje by działał optymalnie 😉 O tym jakie działania optymalizacyjne zostały przeprowadzone dowiecie się śledząc wpisy na naszej stronie.

Sklep erotyczny jak wybrać twarde produkty

twarde produkty na sklep erotyczny, twarde jest ale czy to do tego sklepu?

Odpowiedzią na pytanie jak wybrać produkty do sklepu erotycznego jest jedno słowo ANALIZA. Dziękuję przelałem całą mądrość jaką posiadam w tym temacie 😉

W szczegóły jak wykonujemy taką analizę niestety nie mogę wchodzić bo jest to część know how. Ważne, że po przeprowadzonej analizie danych jesteśmy w stanie z dość dobrym prawdopodobieństwem określić to jakie przychody jesteśmy w stanie osiągać.

Jakie działania marketingowe są w działaniu?

Sklep internetowy, niby oczywiste ale nie konieczne do sprzedawania w Internecie, jest całkiem sporo firm, które prowadzą sprzedaż bez posiadania sklepi Internetowego.

Jest to możliwe dzięki temu, że istnieją rozwiązania takie jak allegro albo ceneo z możliwością kupienia bezpośrednio na stornie dostawcy oprogramowania.

Pomimo, że jest to możliwe my wolimy mieć sklep internetowy i na nim decydować o tym co promować i w jaki sposób. Nasze sklepy stawiamy w taki sposób aby można było w sposób automatyczny zmieniać w nich ceny, zmieniać aktywność produktów, zmieniać promocje i stany magazynowe. Całość leci w automacie bez udziału człowieka.

Allegro, po wstępnej obróbce danych produktowych, do której potrzebny jest człowiek, wystawiamy produkty w sposób zautomatyzowany.

Ceneo, generujemy plik zasilający nasz sklep na ceneo i decydujemy, które produkty powinny być promowane, które powinny być widoczne. Całość w oparciu o autorski system analityczny o wysokim stopniu automatyzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *